Job offer description

Meghatározó multinacionális partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába kiváló német nyelvtudással rendelkező Service Desk munkatársakat keresünk hétfőtől péntekig 6.30-18.00 óráig tartó műszakos munkarendben.

Feladatok:

  • telefonos és e-mailes kapcsolattartás a vállalat nemzetközi ügyfeleivel,
  • partnerek támogatása, segítségnyújtás informatikai kérdésekben,
  • irodai munkavégzés során felmerülő IT problémák megoldása,
  • kiváló ügyfélkapcsolat kialakítása és fenntartása,
  • adminisztratív feladatok ellátása, dokumentációk elvégzése.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk),
  • felsőfokú német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • informatikai affinitás,
  • MS Office programok alapos ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • kiváló kommunikációs készség,
  • ügyfél-orientált szemléletmód,
  • problémamegoldó képesség.

Előny:

  • angol nyelvtudás.

Egyéb információk:

  • munkaidő: hétfő-péntek 6.30-18.00 műszakos beosztásban (első műszak: 6.30-15.00, utolsó műszak: 9.30-18.00, hétvégi és éjszakai munkavégzés nincs.)

Partnerünk ajánlata:

  • kiváló tréningek, tanulási, fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • fiatal, jó hangulatú csapat,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… Find out more