Beschreibung des Stellenangebots

Το 5* ξενοδοχείο Saint Suites Oia στο πλαίσιο επάνδρωσης προσωπικού,αναζητά για τη σεζόν 2024:

Καμαριέρα

Αρμοδιότητες

  • Καθαρισμός δωματίων (μέσο όρος 5 δωμάτια/καμαριέρα)
  • Καθαρισμός κοινόχρηστων χώρων
  • Τακτοποίηση λινοθήκης
Anforderungen an die Stelle

Απαραίτητα προσόντα

  • Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Επαγγελματική εμφάνιση
  • Εργατικότητα
  • Yπευθυνότητα
  • Γνώση αγγλικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
Leistungen

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Διαμονή με ίντερνετ και κοινόχρηστα πλυντήρια ρούχων
  • Γεύμα κατα τη διάρκεια της βάρδιας
  • Δυναμικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 1 year
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Good
  • Greek
  • Fair
Gehaltsspanne (Monatlich):
1300 - 1300 EUR (Net pay)
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Indulge in our ” La Vie en Bleu ” philosophy and allow Saint to envelop your senses.A legendary concept brought to life, SAINT Suites consists of a complex of former homes, barns, and cellars on the island of Santorini. Located among a strip of buildings that form the edge of the village of Oia. The hotel consists of a reception, sixteen suites, a restaurant, a common pool area, and a spa… Erfahren Sie mehr