Opis ponudbe za zaposlitev

SIA "ITELVO" ​

aicina darbā

KLIENTU APKALPOŠANAS OPERATORU/-I

Pienākumi:

Veidot un uzturēt attiecības ar esošajiem un potenciālajiem klientiem;

Organizēt kompānijas produktu pārdošanu;

Izsekot epastus no klientiem un rīkojieties ar tiem efektīvi un ar visaugstāko klientu apkalpošanas līmeni;

Atbildēt uz klientu zvaniem;

Izsekot un ziņot par klienta sniegumu salīdzinājumā ar saskaņotajiem mērķiem;

Saņemiet un atrisiniet klientu sūdzības, pārvaldot eskalāciju no atbalsta vaicājumiem;

Apkopot atsauksmes un ieguldījumu no klientiem;

Prasības kandidātiem:

Spāņu, portugāļu vai angļu valodas zināšanas C1-C2;

Pieredze darbā ar klientiem

Kritiskā domāšana un augstas analītiskās spējas;

Pārrunu vadīšanas prasmes.
Piedāvājam:
Konkurētspējīgu atalgojumu;

Sociālās garantijas;

Labus darba apstakļus;

Izaugsmes iespējas.

Kontaktinformācija: hr@itelvo.lv

Valodu zināšanas ir nepieciešamas darba pienākumu veikšanai.

Darbs ir saistīts ar komunikāciju ar klientiem starptautiskā līmenī.

Zahteve za delovno mesto

Ugodnosti

Piedāvājam:

Podrobnosti o zaposlitvi
Poklicno področje:
Področje izobraževanja:
Delovne izkušnje:
Work experience is not required
Jezikovna znanja:
  • Portuguese
  • Very good
  • Spanish
  • Very good
  • English
  • Very good
Plačni razpon (Monthly):
1600 - 2500 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

About organisation

MISIJA - NVA sadarbībā ar darba devējiem un sadarbības partneriem sekmē iekļaujošu un ilgtspējīgu nodarbinātībuVīzija - NVA ir vadošā iestāde personāla piesaistēVērtības - Sadarbība, Profesionalitāte, Efektivitāte, Atbildība Pakalpojumi darba devējiem: Vakanču reģistrešana un personāla atlaseVajadzīgo speciālistu apmācībasValsts atbalsts nodarbinātībaiPakalpojumi darba meklētājiem:&nbsp… Več informacij

Loading...