Opis pracovnej ponuky

Ingatlankezelési szakelőadó II. munkatársat keresünk

Feladatok

  • a műszaki és ingatlankezelési feladatok ellátása
  • közreműködés a kapcsolódó szabályzatok, normatívák kialakításában
  • a társaság által meghatározott objektumok, épületek és egyéb ingatlanok műszaki berendezéseivel, rendszereivel kapcsolatos szakmai feladatok koordinálása, felügyelete és ellenőrzése az adott területi központban
  • a vízi közmű szerződéseket előkészíti, nyilvántartja, adatot szolgáltat
  • elemzéseket, összegző kimutatásokat készít
  • felügyeli a költségfelhasználást az éves költségterv betartása érdekében

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú műszaki vagy gazdasági állami iskolai végzettség (preferáltan építész-, építő-, épületgépész mérnök vagy vízgazdálkodási szakirány)
  • legalább 2 év szakmai gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • utazási kedvezmények
  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás SZÉP kártya vendéglátás alszámlára
  • a bruttó havi alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Szeged

Szakmai, vezetői gyakorlat

  • 1-3 év szakmai gyakorlat

Informatikai ismeret

  • Felhasználói szintű Microsoft Excel ismeret
  • Felhasználói szintű Microsoft Word ismeret

Gépjárművezetői engedély

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad

Kazár Ádám 1/516-2305 / 06-23-05

2018. november 30.

Társaságunk

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.

Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Podrobné informácie o pracovnom mieste
Work experience:
Work experience is required
Oblasť vzdelania:
Up to 2 years
Jazykové zručnosti:
  • Hungarian
  • Fluent
Platové rozpätie:
Date of expiry:

O podniku

Társaságunk A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. Find out more