Descrizione dell’offerta di lavoro

Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes

Administratīvās izmeklēšanas vadības biroja

Administratīvo strīdu nodaļas vecākais inspektors

Profesijas kods – 3355 05

Vispārējie darba pienākumi:

  • veikt iesniegumu un sūdzību izskatīšanu par administratīvajiem pārkāpumiem, sagatavot lēmumu, atbilžu projektus;
  • no administratīvā pārkāpuma lietas dalībniekiem, valsts un pašvaldību institūcijām (iestādēm), informācijas sistēmām (datu bāzēm) iegūt informāciju, kura nepieciešama sūdzību un iesniegumu izskatīšanai;
  • pēc tiesu pieprasījuma sagatavot paskaidrojumu un atbilžu projektus;
  • sagatavot apelācijas sūdzību projektus tiesas nolēmumu pārsūdzēšanai;
  • piešķirtā pilnvarojuma ietvaros pārstāvēt Valsts policiju attiecīgajās tiesās.

Piedāvājam:

  • darba vietu ar pilnas slodzes darba laiku;
  • mēnešalga no 1515.00 EUR līdz 1595.00 EUR;
  • sociālās garantijas;
  • radošu, daudzveidīgu darbu un atsaucīgu kolektīvu.

Darba vietas adrese: Valsts policija, Ezermalas iela 10b, Rīga, LV-1014 (trīs vakances).

Pieteikšanās termiņš – līdz 2024.gada 30.decembrim

Pretendentiem sūtīt uz elektroniskā pasta adresi cv@vp.gov.lv :

  • motivētu pieteikuma vēstuli;
  • dzīves un darba gājuma aprakstu (Curriculum Vitae);
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as.

Papildu informācija pa tālruni – 67208101 vai 67208194.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1,k-4, Rīga, LV-102

Requisiti professionali

 Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība un profesionālā pieredze:

  • atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likuma 4. un 7. pantā noteiktajām prasībām;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
  • pieredze darbā normatīvo aktu piemērošanā un interpretācijā;
  • labas iemaņas darbā ar datoru.
Limitazioni relative al posto di lavoro

atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likuma 4. un 7. pantā noteiktajām prasībām;

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Education field:
Esperienza lavorativa:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Latvian
  • Fluent
Fascia salariale (Mensile):
1515 - 1595 EUR (Gross pay)
Date of expiry:
Link for more information:

About organisation

MISIJA - NVA sadarbībā ar darba devējiem un sadarbības partneriem sekmē iekļaujošu un ilgtspējīgu nodarbinātībuVīzija - NVA ir vadošā iestāde personāla piesaistēVērtības - Sadarbība, Profesionalitāte, Efektivitāte, Atbildība Pakalpojumi darba devējiem: Vakanču reģistrešana un personāla atlaseVajadzīgo speciālistu apmācībasValsts atbalsts nodarbinātībaiPakalpojumi darba meklētājiem:&nbsp… Per saperne di più

Loading...