Az állásajánlat leírása

Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes

Administratīvās izmeklēšanas vadības biroja

Administratīvo strīdu nodaļas vecākais inspektors

Profesijas kods – 3355 05

Vispārējie darba pienākumi:

  • veikt iesniegumu un sūdzību izskatīšanu par administratīvajiem pārkāpumiem, sagatavot lēmumu, atbilžu projektus;
  • no administratīvā pārkāpuma lietas dalībniekiem, valsts un pašvaldību institūcijām (iestādēm), informācijas sistēmām (datu bāzēm) iegūt informāciju, kura nepieciešama sūdzību un iesniegumu izskatīšanai;
  • pēc tiesu pieprasījuma sagatavot paskaidrojumu un atbilžu projektus;
  • sagatavot apelācijas sūdzību projektus tiesas nolēmumu pārsūdzēšanai;
  • piešķirtā pilnvarojuma ietvaros pārstāvēt Valsts policiju attiecīgajās tiesās.

Piedāvājam:

  • darba vietu ar pilnas slodzes darba laiku;
  • mēnešalga no 1515.00 EUR līdz 1595.00 EUR;
  • sociālās garantijas;
  • radošu, daudzveidīgu darbu un atsaucīgu kolektīvu.

Darba vietas adrese: Valsts policija, Ezermalas iela 10b, Rīga, LV-1014 (trīs vakances).

Pieteikšanās termiņš – līdz 2024.gada 30.decembrim

Pretendentiem sūtīt uz elektroniskā pasta adresi cv@vp.gov.lv :

  • motivētu pieteikuma vēstuli;
  • dzīves un darba gājuma aprakstu (Curriculum Vitae);
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as.

Papildu informācija pa tālruni – 67208101 vai 67208194.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1,k-4, Rīga, LV-102

Munkaköri követelmények

 Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība un profesionālā pieredze:

  • atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likuma 4. un 7. pantā noteiktajām prasībām;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
  • pieredze darbā normatīvo aktu piemērošanā un interpretācijā;
  • labas iemaņas darbā ar datoru.
Munkaköri korlátozások

atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likuma 4. un 7. pantā noteiktajām prasībām;

Állás részletei
Foglalkozási terület:
Education field:
Szakmai tapasztalat:
Work experience is not required
Nyelvismeret:
  • Latvian
  • Fluent
Fizetési tartomány (Havonta):
1515 - 1595 EUR (Gross pay)
Date of expiry:
Link for more information:

About organisation

MISIJA - NVA sadarbībā ar darba devējiem un sadarbības partneriem sekmē iekļaujošu un ilgtspējīgu nodarbinātībuVīzija - NVA ir vadošā iestāde personāla piesaistēVērtības - Sadarbība, Profesionalitāte, Efektivitāte, Atbildība Pakalpojumi darba devējiem: Vakanču reģistrešana un personāla atlaseVajadzīgo speciālistu apmācībasValsts atbalsts nodarbinātībaiPakalpojumi darba meklētājiem:&nbsp… További információ

Loading...