Descrizione dell’offerta di lavoro

Ja Tev patīk darbs komandā un Tu spēj iedvesmot cilvēkus sev apkārt, pievienojies RAŽOŠANAS CEHA MAIŅAS VADĪTĀJU komandai Maxima XXX veikalu ražošanas cehos Rīgā - A.Deglava ielā 67, Rīgā un Slokas ielā 115

Tu iegūsi:

  • stabilu atalgojumu vienmēr laikā (5.10 EUR/h - 6.50 EUR/h bruto),
  • veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātajiem mēnešiem,
  • apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai;
  • nepārtraukti mainīgu un rosīgu darba vidi;
  • vērtīgu pieredzi pārtikas ražošanas jomā;
  • profesionālu un pieredzējušu kolēģu atbalstu;
  • darba vietu Maxima XXX veikala vienā no lielākajiem pārtikas ražošanas cehiem;
  • bezmaksas pusdienas.

Mēs sagaidām:

  • vidējo izglītību pārtikas ražošanas jomā;
  • vismaz divu gadu pieredzi ražošanā (kulinārijā);
  • profesionālas zināšanas par pārtikas ražošanas receptūrām un tehnoloģijām;
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • labas prasmes darbā ar datoru (MS Office);
  • stratēģisko domāšanu un organizētību tiecoties uz mērķi;
  • iniciatīvu un spēju pielāgoties pārmaiņām;
  • komunikabilitāti, spēju strādāt komandā;
  • augstu atbildības sajūtu.

Mēs tev uzticēsim:

  • koordinēt un kontrolēt kulinārijas ražošanas ceha darbu;
  • plānot un organizēt kulinārijas produktu ražošanu un to kvalitātes kontroli;
  • novērtēt saražoto produktu kvalitāti un garantēt to atbilstību tehnoloģiskajām kartēm;
  • kontrolēt izejvielu, saražoto produktu un palīgmateriālu uzskaiti;
  • apkopot un izvērtēt informāciju par jauniem produktiem un tehnoloģijām;
  • personāla dokumentu lietvedība, darbalaika un darba algas fonda pārvaldība.

Pieteikties vari, sūtot CV ar konkrētās vakances norādi uz darbs@maxima.lv vai zvanīt uz Tālr. 80000088

Nosūtot savu pieteikumu, Jūs apstiprināt, ka pieteikumā norādītie dati ir pareizi, ka esat iepazinies ar MAXIMA Latvija SIA “Personas datu apstrādes politiku personāla atlases nodrošināšanai”, kas atrodama mūsu tīmekļvietnes sadaļā “Privātuma politika”, un tās saturs Jums ir saprotams, ka Jums ir saprotama informācija par Jūsu personas datu apstrādi un Jūsu tiesībām kā datu subjektam, ka šajā pieteikumā sniegtie apliecinājumi ir patiesi un Jūs izprotat to nozīmi.

MAXIMA Latvija SIA, reģ.nr. 40003520643

Limitazioni relative al posto di lavoro

Nepieciešams COVID19 vakcinācijas sertifikāts

Allegati
Dettagli dell’impiego
Settore:
Campo d’occupazione:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Latvian
  • Good
  • Russian
  • Good
Fascia salariale:
Date of expiry:
Link for more information:

Informazioni sull’azienda

Maxima Latvija is the leading retail chain in Latvia. Every day around 300,000 clients visit our stores, which are run by more than 7,000 employees. The company is part of the Maxima Grupe holding, the largest retailer chain and employer in the Baltics, providing jobs for more than 30,000 employees in five countries: Lithuania, Latvia, Estonia, Poland and Bulgaria. For multiple years, Maxima… Per saperne di più