Descrizione dell’offerta di lavoro

Darbo pobūdis:

  • prižiūrėti priskirtus liejimo įrenginius
  • kalibruoti dažų ir / arba priedų dozavimo prietaisus
  • remiantis gamybos užduotimis atlikti žaliavos, dažų ir/arba priedų keitimą bei priskirtų liejimo mašinų stabdymą arba paleidimą
  • kontroliuoti gaminamų ruošinių kokybę pagal galiojančias tvarkas ir procedūras
  • perduoti ir priimti priskirtus įrenginius keičiantis pamainai
  • atlikti priskirtų įrenginių derinimą ir / ar profilaktinius darbus savo kompetencijų ribose
  • fiksuoti priskirtų įrenginių rodiklius, teikti juos vadovams
  • pildyti ir ruošti priskirtą dokumentaciją
  • palaikyti švarą ir tvarką priskirtoje darbo vietoje bei užtikrinti priskirtų įrengimų priežiūrą bei valymą

Privalumas jei Jus:

  • turite darbo patirties panašioje pozicijoje, gamybinėje įmonėje
  • turite techninių žinių (mechanika, hidraulika, kt.)
  • esate dirbęs su liejimo įranga
  • turite ne žemesnį, kaip profesinį techninį išsilavinimą

Įmonė siūlo

  • apmokymą darbo vietoje
  • papildomus sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimus
  • metinį piniginį priedą
  • įvairias išmokas (gimtadienio proga ir kt.)
  • nemokamą skiepijimą nuo erkinio encefalito ir gripo
  • galimybę vykti įmonės transportu į darbo vietą ir atgal (tik iš Vilniaus miesto ir Grigiškių)
  • darbo vietą Lentvaryje
  • pamaininį darbo grafiką po 12 darbo valandų per pamainą (trys dieninės pamainos nuo 7:30 iki 19:30, trys laisvadieniai, trys naktinės pamainos nuo 19:30 iki 7:30, trys laisvadieniai)

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informuojame, kad Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkysime personalo atrankos tikslais, remdamiesi Jūsų sutikimu, išreikštu pateikiant šiuos duomenis, ir saugosime iki šios atrankos pabaigos. Pažymime, kad, siekdami įvertinti Jūsų kandidatūrą, rekomendacijų galime kreiptis į Jūsų nurodytus buvusius darbdavius ir pasiteirauti informacijos apie Jūsų kvalifikaciją, profesinius gebėjimus ir dalykines savybes. Atsirinkus kandidatą į ieškomą poziciją, Jūsų duomenys kartu su kitų pretendentų duomenimis bus sunaikinti.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Lithuanian
  • Basic
  • Russian
  • Basic
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

UAB RETAL Lithiania yra RETAL grupės Bendrovė, kuri kuria ir gamina auštos kokybės polietileno tereftalato (PET) pakuočių sprendimus daugiau nei 20 metų ir nuolat investuoja į technologinį gamybos procesų tobulinimą. 22 visame pasaulyje veikiančiose RETAL gamyklose gaminama produkcija realizuojama daugiau nei 50-yje šalių Europoje, Azijoje ir Amerikoje. Per saperne di più