Descrizione dell’offerta di lavoro

“Maxima Latvija” ir vadošais mazumtirdzniecības tīkls Latvijā. Ik dienu “Maxima” veikalus apmeklē 300 000 klienti, par kuriem rūpējas vairāk nekā 6000 darbinieku liela komanda. Uzņēmums ietilpst holdingā “Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls un darba devējs Baltijā, nodarbinot kopumā vairāk nekā 30 000 darbiniekus piecās valstīs: Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā.

Vairākus gadus pēc kārtas “Maxima Latvija” ir atzīta par Nr.1 mīlētāko zīmolu mazumtirdzniecībā Latvijā un Baltijā un TOP 3 mīlētāko zīmolu Latvijā kopumā.

Requisiti professionali

Mēs tev uzticēsim:

  • pārvietot, iekraut un izkraut preces un taru,
  • šķirot preci, taru, brāķi un iepakojuma materiālus (plēve, kartons),
  • sagatavot preču kompletēšanai un sortēšanai taru (konteineri, plaukti, kastes un citu),
  • utilizēt taru, preci un atkritumus,
  • veikt paliktņu, konteineru un citas taras remontu.
Requisiti preferenziali

Mēs sagaidām:

  • vidējo izglītību,
  • vēlmi un spēju aktīvi strādāt.
Vantaggi

Tu iegūsi:

  • darbu maiņās 08:00-21:00,
  • stabilu atalgojumu vienmēr laikā 1040 - 1210 EUR(bruto),
  • bezmaksas pusdienas,
  • apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai,
  • veselības apdrošināšanu (pēc nostrādātiem 3 mēnešiem),
  • apmaksātu obligāto veselības pārbaudi,
  • dienesta transportu: Bauska -“Abras”- Bauska,
  • dienesta transportu: Rīga -“Abras”- Rīga.
Dettagli dell’impiego
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Latvian
  • Basic
Fascia salariale (Mensile):
1040 - 1210 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Maxima Latvija is the leading retail chain in Latvia. Every day around 300,000 clients visit our stores, which are run by more than 7,000 employees. The company is part of the Maxima Grupe holding, the largest retailer chain and employer in the Baltics, providing jobs for more than 30,000 employees in five countries: Lithuania, Latvia, Estonia, Poland and Bulgaria. For multiple years, Maxima… Per saperne di più