Descrizione dell’offerta di lavoro

DARBO POBŪDIS

  • Nuotolinis industrinių projektų valdymas: išlaidų, kaštų (medžiagų pirkimo) priežiūra ir subrangos paieška;
  • Bendradarbiavimas su užsakovais bei kolegomis;
  • Projektui skirtos gamybos dalies organizavimas ir priežiūra;
  • Efektyvus personalo procesų valdymas: įgaliojimų ir užduočių teikimas, vykdymo priežiūra, darbo laiko organizavimas ir darbo laiko apskaita, DU priskaitymai;
  • Trumpalaikės komandiruotės į vykdomus projektus.

REIKALAVIMAI DARBUOTOJUI

  • Aukštasis išsilavinimas (statybos, laivų statybos ar mechanikos inžinerijos);
  • 2-3m. statybos, industrinių arba gamybos projektų valdymo patirtis;
  • Puikūs komunikaciniai, bendradarbiavimo, derybiniai ir darbo komandoje įgūdžiai;
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (rusų kalba – didelis privalumas);
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office + MS Project);
  • Darbo patirtis su nerūdijančio plieno metalo konstrukcijomis, ortakiais, vamzdžiais ir talpomis – privalumas.

ĮMONĖ SIŪLO

  • Galimybę prisijungti prie sėkmingai dirbančios komandos;
  • Įdomų ir atsakingą darbą dinamiškoje organizacijoje, kurioje gausu profesinių iššūkių ir karjeros galimybių;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus;
  • Darbo užmokestį nuo 1300-1700 Eur (neto).
Dettagli dell’impiego
Settore:
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • English
  • Very good
  • Russian
  • Good
Fascia salariale:
Not provided
Date of expiry:
Link for more information:

Informazioni sull’azienda

Litana group of companies was established in 1992 using the unified management framework. The headquarters is in Lithuania, at Gargždai town, and today Litana is one of the biggest companies in Eastern Europe focusing on shipbuilding, industrial and civil engineering. Affiliates are located in Russia, the Ukraine, Belarus, Latvia, Finland, France, Sweden, Norway and Germany. Per saperne di più