Az állásajánlat leírása

Multinacionális partnerünk jól képzett, jó hangulatú és elkötelezett csapatába SAP bázis adminisztrátor kollégát keresünk.

Feladatok:

  • SAP rendszerek aktiválása és üzemeltetése: monitorozás, karbantartás, hibajavítások elvégzése,
  • kapcsolattartás az üzemeltető csoportokkal,
  • rendszerekkel kapcsolatos tanácsadás,
  • hozzáférések létrehozása, karbantartása,
  • a rendszer és a felhasználói adatok minőségbiztosítása.

Elvárások:

  • kapcsolódó (IT/mérnöki/gazdaságinformatikai) területen szerzett végzettség ÉS/VAGY legalább 2 éves tapasztalat SAP bázis adminisztrátori munkakörben,
  • SAP termékek általános ismerete,
  • kiváló problémamegoldó készség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kiváló angol és jó német nyelvtudás.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.

Állás részletei
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… További információ