Description de l’offre d’emploi

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el: tervezés, gyártás, építés, szerelés területén.

A KÉSZ Építő és Szerelő Zrt. a magyarországi építési piac egyik meghatározó társasága, a közép-európai térség jelentős szereplője. Teljes körű építőipari szolgáltatásokat nyújt, profiljába tartozik a generálkivitelezés, tervezés, szerkezetépítés, elektromos és gépész kivitelezés, és technológiai szerkezetek építése.

Csapatunk bővítése céljából új kollégánkat

VÁLLALKOZÁSI MÉRNÖK

munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

Munkavégzés helye: Budapest

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

•         Piacképes vállalkozási ajánlatok határidőre történő elkészítése (magasépítés, generál kivitelezési területen)

•         Műszaki tartalom, szerződéses feltételek és a megrendelői igények koordinálása

•         Szerződések előkészítése, műszaki és egyéb dokumentációk összeállítása

•         Német nyelvű vállalkozási ajánlat és dokumentáció elkészítése

•         Folyamatos kapcsolattartás a kivitelező területekkel; különös tekintettel az átadásra és projekt kiértékelésre

Elvárásaink:

•         Felsőfokú építőmérnöki, vagy építészmérnöki diploma

•         Minimálisan 3 év műszaki/vállalkozás előkészítői/ajánlatkészítési munkakörben szerzett szakmai tapasztalat, vagy tervezői tapasztalat

•         Magabiztos német nyelvtudás, német műszaki szaknyelv ismerete

•         Erős felhasználói szintű MS Office ismeret

•         Racionális gondolkodás, céltudatosság, kitartás

•         Pontosság, precizitás

Amit ajánlunk:

•         Nagyvállalati környezetben történő munkavégzés

•         Változatos feladatok, szakmai kihívást jelentő munkakör

•         Támogató, stabil vállalati háttér

•         Komplex juttatási csomag

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen fényképes önéletrajz küldésével!

Informations détaillées relatives à ce poste
Secteur:
Secteur professionnel:
Work experience:
Work experience is not required
Fourchette salariale:
Date of expiry:

À propos de l’entreprise

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Pour en savoir plus