Description de l’offre d’emploi

Robologic SIA

aicina darbā

Robotikas INŽENIERI

Darba apraksts:​

1. Robotu tehnikas programmēšana;

2. Kļūdu analīze un to novēršana, kā arī procesu optimizācija;

3. Piedalīšanās iekārtu modernizācijas un objekta rekonstrukcijas plānu izstrādē;

4. Remontdarbu, uzstādīšanas darbu un nodošanas ekspluatācijā kontrole.

Piedāvājam:

Darba samaksu, sākot no 1200 EUR līdz 4000 EUR;

Iespējami ārzemju komandējumi.

Kontaktinformācija:
e-pasts: info@robologic.group

Exigences professionnelles

Prasības:

1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
Augsta atbildības sajūta un precizitāte.

Informations détaillées relatives à ce poste
Secteur professionnel:
Domaine d’enseignement:
Expérience professionnelle:
Work experience is not required
Compétences linguistiques:
  • Latvian
  • Good
  • English
  • Good
Fourchette salariale (Mensuellement):
1200 - 4000 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

Similar job offers

About organisation

MISIJA - NVA sadarbībā ar darba devējiem un sadarbības partneriem sekmē iekļaujošu un ilgtspējīgu nodarbinātībuVīzija - NVA ir vadošā iestāde personāla piesaistēVērtības - Sadarbība, Profesionalitāte, Efektivitāte, Atbildība Pakalpojumi darba devējiem: Vakanču reģistrešana un personāla atlaseVajadzīgo speciālistu apmācībasValsts atbalsts nodarbinātībaiPakalpojumi darba meklētājiem:&nbsp… Pour en savoir plus

Loading...