Description de l’offre d’emploi

Pénzügyi asszisztenst keresünk Budaörsre műanyag autóipari termékeket gyártó multinacionális partnerünk számára!

A munka kiváló tapasztalatszerzési lehetőség pályakezdők számára is!

Feladatok:

  • SAP rendszer használata;
  • számlák könyvelése SAP rendszerben;
  • különböző napi adminisztratív feladatok;
  • kalkulációk készítése.

Elvárások:

  • pénzügyi vagy számviteli tanulmányok;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word);
  • erős angol írásban és szóban (az amerikai anyacéggel kell tartani a kapcsolatot napi szinten);
  • jó kommunikációs készség;
  • pontos munkavégzés.

Előny:

  • SAP ismeret;
  • 1-2 év tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, családias csapat, remek munkahelyi légkör;
  • versenyképes bérezés + cafeteria juttatás + utazási költségtérítés vidékiek részére.

Munkavégzés helye: Budaörs, Gyár utca 2. BITEP (Kelenföldről 30 perc busszal)

Munkavégzés ideje: hosszú távon, napi 8 óra rugalmasan (fél óra nem fizetett ebédszünettel).

Munkába állás: amilyen gyorsan lehetséges

Informations détaillées relatives à ce poste
Secteur:
Work experience:
Work experience is not required
Compétences linguistiques:
  • English
  • Very good
Fourchette salariale:
Date of expiry:
Link for more information:

À propos de l’entreprise

Cégünk több mint 20 éve munkaerő toborzással, kiválasztással, szervezéssel foglalkozik. Országosan 5 irodánkban azon dolgozunk kollégáinkkal, hogy több száz megbízónk elégedett legyen az általunk kiválasztott jelöltekkel és hosszú távon sikeresen együtt tudjanak működni, akár ÖNNEL. Lehetőségeinkl: www.produkteam.hu Pour en savoir plus