Description de l’offre d’emploi

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Kelet-Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzleti megoldások és szolgáltatások területén végzik.

A KÉSZ Consulting Kft. a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs és humán szolgáltatásokat. Célunk, hogy az általunk nyújtott minőségi üzleti szolgáltatások lehetővé tegyék partnereink számára, hogy teljes figyelmükkel fő tevékenységük felé fordulhassanak.

Az új kollégát

JUNIOR PÉNZÜGYI MUNKATÁRS (BUDAPEST)

munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

Pályakezdők jelentkezését (is) várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest

Új munkatársunkra a banki finanszírozási csoportban az alábbi feladatokban számítunk:

·         Bankszámla ügyintézés

·         Követelésbiztosítással kapcsolatos ügyintézés

·         Banki adatszolgáltatás kapcsán adatgyűjtés és kapcsolattartás a társosztályokkal

·         Biztosításmenedzsment adminisztráció

·         A KÉSZ csoport által kiadandó és a nevére kiállított pénzügyi biztosítékok adminisztrációja

·         Kapcsolattartás a KÉSZ csoport nemzetközi leányvállalatiaval

Elvárásaink:

·         Felsőfokú pénzügyi végzettség

·         Pénzügyi területen szerzett 1-2 éves gyakorlati tapasztalat /releváns gyakornoki tapasztalat

·         Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office), különösen MS Excel

·         Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

·         Határozottság, jó kommunikációs készség

Előnyként értékeljük:

·         Azonnali munkakezdés

·         Építőipari és vagy banki tapasztalat

·         Vállalat irányítási rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat (pl. SAP, CODA, JDE)

Amit ajánlunk:

·         Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel

·         Piacképes jövedelem

·         Vonzó juttatások

·         Folyamatos fejlődési lehetőség

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával és a fizetési igénye megjelölésével!

Informations détaillées relatives à ce poste
Work experience:
Work experience is not required
Fourchette salariale:
Date of expiry:

À propos de l’entreprise

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Pour en savoir plus