Description de l’offre d’emploi

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába új kollégákat keresünk IT Biztonsági menedzser pozícióba.

Feladatok:

  • a vállalati informatikai rendszerek biztonságának és megbízható működésének támogatása,
  • nemzetközi IT biztonsági projektek vezetése,
  • biztonsági kontrollok megalkotása, implementálása,
  • kockázati elemzések elkészítése,
  • információ biztonsági előírások, megoldások kidolgozásában, fejlesztésében való részvétel,
  • IT biztonság hatékonyságának mérése,
  • IT auditok kezdeményezése, levezetése, kiértékelése,
  • fejlesztési projektekben való részvétel, folyamatos kommunikáció az érintett részlegekkel,
  • folyamatok és projektek teljes körű dokumentációja.

Elvárások:

  • legalább 3 éves IT/Telco területen szerzett tapasztalat,
  • legalább 1 éves tapasztalat projekt menedzsment területen,
  • legalább 1 éves tapasztalat IT biztonsági szabályozások területén,
  • ITIL v3 ismeretek,
  • proaktív és problémamegoldó személyiség,
  • kiváló, aktív német nyelvtudás.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos képzések,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.

Informations détaillées relatives à ce poste
Work experience:
Work experience is not required
Fourchette salariale:
Date of expiry:

À propos de l’entreprise

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… Pour en savoir plus