Description de l’offre d’emploi

Основна цел на работата:

Да настройва, управлява и проследява функционирането на машини за обработка на метални детайли (фрезови машини с цифрова индикация и с ЦПУ)

Основни задължения:

• Пуска в действие, управлява и контролира поверените му металообработващи машини - тип ерозийни, струг, плосък и цилиндричен шлайф, фрезови машини с ЦПУ,

• Работи съгласно инструкциите за създаване на детайли, като отчита допустимите допуски и сглобки, проверява точността на машината, въвежда и контролира програмите за обработка, закрепва и центрира детайли, настройва и проверява точността на фрезата;

• Познава процесите, които могат да се осъществят на поверената му металообработваща машина и ги изпълнява според предписаните в маршрутния лист операции;

• При съмнение относно реализиране на предписаната операция, инструмент или планово време уведомява началник смяна и/или технолог на изделието;

• Извършва съпътстващите ръчни операции по настройка и подготовка за работа на поверените му металоробработващи машини,

• Контролира параметрите на процесите по металообработка (струговане, фрезоване и т.н.), настройва оптималните режими за работа на машините;

• Отстранява дребни повреди, възникнали по време на работа;

• Установява и снема износени инструменти, като ги предава за заточване според правилата в Инструментален цех;

• Извършва измервания с шублер, ъгломер, микрометър и други измервателни инструменти;

• Провежда обучение на други оператори след нареждане на прекия ръководител;

Изисквания:

• Средно техническо образование – за предпочитане в областта на металообработването;

• Предишен опит в работа с металообработващи машини;

• Умения за разчитане на технически чертежи и скици на детайли;

• Счита се за предимство познанието на машини с управление Heidenhain TNC 360

• Умения за боравене с измервателни инструменти – шублер, ъгломер, микрометър и др.

• Познаване на основните дейности по настройка и обслужване и техническите възможности на металообработващи машини – струг/ерозийна машина/ плосък и цилиндричен шлайф/CNC и конвенционални фрезови машини ;

• Умения за работа в екип.

• Готовност за работа на смени – двусменен режим на работа;

Informations détaillées relatives à ce poste
Work experience:
Work experience is not required
Fourchette salariale:
Not provided
Date of expiry:

À propos de l’entreprise

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. - компания, основана през 1980 г. с 22 производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, Великобритания, Германия, България, Сърбия и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална и битова… Pour en savoir plus