Job offer description

TARGONCAVEZETÖ, kezdö havi nettó 1814-2351 € + ingyenes, egyfős, kultúrált szállás/ lakbértámogatás

Munkavégzés helye: 88457 Kirchdorf an der Iller/Oberopfingen, Németország

Jelentkezés: munka-nemetorszag@randstad.de

A világ egyik vezető gépgyártó cégének több telephelyére (Kirchdorf an der Iller, Oberopfingen) - számára keresünk targoncavezetőket normál vagy 2 műszakos munkarendbe.

Job requirements

Feladatok:

  • munka elektromos elülső ill. oldalvillás vagy 5 tonnás elülső villás dízel targoncával
  •  raklapok szállítása, raktár rendezési feladatok vagy munka magaspolcos rendszerekkel vagy nagyméretű (2-4 m) fém raklapok és rácsos konténerek (Gitterbox) egymásra- és áthelyezése, teherautó ill. vasúti rakterek feltöltése és kirakodása kültéren
  • teherautó rakterek be és kipakolása, raktárfeltöltés, szabadtéri rakodás
  • normál vagy 2 műszakos munkarend

Nice to have

Elvárások:

• legalább 2 éves targoncavezetői, aktív gyakorlat

• B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Nyelvtudás:

• legalább alapfokú beszédképes (A2) német nyelvtudás

• önálló kommunikáció német nyelvű kollégákkal

Előnyt jelent:

• német targoncavezetői jogosítvány

Benefits

Bérezés:

• kezdő fizetés: havi nettó 1814-2351€ (151,67 munkaórára számolva)

• ingyenes, kulturált szálláslehetőség vagy lakbértámogatás 500 €-ig

Amit biztosítunk:

• határozatlan idejű szerződés

• munkaruházat

• teljes munkaidős, németországi bejelentett állás, német egészség- és nyugdíjbiztosítás

• ingyenes, magyar nyelvű, megbízható, személyes tanácsadás ill. segítség adókategória váltáshoz, német családi pótlék ügyintézéshez valamint egyéb hivatalos ügyek intézéséhez

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • German
  • Good
Required skills:
assemble electrical components
Salary range:
2800 - 3200 EUR
Date of expiry:

About company

Nice to meet you! We’re Randstad.Randstad is the global leader in the HR Services industry. By serving as a trusted human partner in today’s technology-driven world of talent, we help people secure rewarding jobs and stay relevant in the ever changing world of work. Randstad was founded in 1960 and is headquartered in Diemen, the Netherlands. Since September 2019 Randstad Germany has… Find out more