Міжнародна компанія - виробник автозапчастин для відомих брендів шукає співробітників на свій завод у м. Валбжих (південно-західна Польща).

До 5200 злотих «на руки» на місяць. Обов'язкове знання польської мови. Вам не обов'язково мати досвід подібної роботи.

Подайте заявку сьогодні або зателефонуйте: 697 700 323. Ми також на WhatsApp.

Ми пропонуємо:

· тимчасовий трудовий договір (з можливістю постійного працевлаштування на більш пізньому етапі)

· повні внески на соціальне та медичне страхування, оплачувана щорічна відпустка

· винагорода од 3500 до 5200 злотих брутто на місяць

· субсидування харчування на роботі

· дофінансування проїзду на роботi

· додаткове страхування здоров'я та життя, спортивна карта, знижки на покупки та кіно

Твої завдання

· експлуатація виробничих машин

· контроль якості

· робота з інструментами

Ми очікуємо:

· готовність до роботи на 3 зміни (6-14, 14-22, 22-6)

· не вимагами досвід, ми Тебе всьому навчимо

Agencja zatrudnienia nr 47.

International company - car parts manufacturer for known brands - is looking for staffing for its factory located in Wałbrzych (south west of Poland).

Apply today or call us on 697 700 323. We are also available on WhatsApp (same number).

what we offer:

  • temporary employment contract which may lead to permanent employment at a later stage
  • full social and health insurance contributions, paid annual leave
  • remuneration from 3,500 to 5,200 PLN gross per month
  • co-financing of your meals at work
  • co-financing for transport to work
  • other benefits include: additional health care and life insurance, sports card, shopping and cinema discounts

your tasks

  • operating production machinery
  • quality control
  • working with tools

job requirements:

  • openness to work in 3-shift system (6 am - 2 pm, 2-10 pm, 10 pm – 6 am)
  • there is no need to have experience, we will teach you everything

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Polish
  • Basic
Salary range:
3500 - 5200 PLN
Date of expiry:
Link for more information:

Randstad jest globalnym liderem branży HR. Działamy w 39 krajach na całym świecie. Już ponad 60 lat pomagamy ludziom znaleźć pracę. Wspieramy pracodawców w pozyskaniu najlepszych kandydatów. Osiągamy to poprzez połączenie siły współczesnej technologii z naszą pasją do ludzi. Będziemy szukać dla Ciebie pracy, która dopasuje się do Twoich potrzeb i możliwości. Porozmawiajmy o Twojej nowej… Find out more