Beschreibung des Stellenangebots

Világítástechnikai termékekkel, valamint világítás korszerűsítési projektek teljes körű lebonyolításával foglalkozó céghez keresünk rátermett villamosmérnök munkatársat.

A leendő feladatok:

  • precíz e-napló vezetés;
  • projekteken műszaki szakértés;
  • elektromos tervek értelmezése, használata
  • terv egyeztetés;
  • kivitelezés irányítása, emberek koordinálása;
  • kapcsolódó adminisztráció pontos elvégzése és jelentése;
  •  kapcsolattartás a többi projektvezetővel és érintett dolgozóval;
  • önálló munkavégzés.

 A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • szakirányú végzettség;
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat;
  • Office programok gyakorlati használata;
  • nyílt, kommunikatív személyiség, határozottság.

 Előny:

  • angol nyelvtudás.

 Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely;
  • családias, baráti közösség;
  • céges telefon;
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest

Munkavégzés ideje: napi 8 óra

Munkába állás: amilyen gyorsan lehetséges

Érdeklődni: +36306058667

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Very good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Cégünk több mint 20 éve munkaerő toborzással, kiválasztással, szervezéssel foglalkozik. Országosan 5 irodánkban azon dolgozunk kollégáinkkal, hogy több száz megbízónk elégedett legyen az általunk kiválasztott jelöltekkel és hosszú távon sikeresen együtt tudjanak működni, akár ÖNNEL. Lehetőségeinkl: www.produkteam.hu Erfahren Sie mehr