Beschreibung des Stellenangebots

Munkakör célja

A Pick Szeged Zrt. szegedi és/vagy bajai telephelyén a pácolás/hentesüzemi területen a termékfejlesztési feladatok ellátása a termékfejlesztői csapat tagjaként.

Felelősségi körök

• Kísérleti minták előállítása a kijelölt üzemrészben.

• Termékfejlesztésekről üzemi dokumentáció vezetése.

• Külső és belső kapcsolattartás a Termelést irányító, MEO és a Stratégiai beszerzés és egyéb társterületek kollégáival.

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

• felsőfokú élelmiszeripari végzettség

• társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás

• húsipari termelési területen (sonka, bacon vagy hentes gyártás) vagy termékfejlesztési területen szerzett tapasztalat

• mobilitás előnyt jelent

• B kategóriás jogosítvány és  vezetési gyakorlat szükséges

• határozott, gyakorlatias személyiség

• megbízható, precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés

• számítógépes felhasználói ismeretek és rendszer szemlélet

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 1 year
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A Pick Szeged Zrt. a Bonafarm Csoport tagja. A Bonafarm Csoport Közép- Kelet Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja, amely tevékenységével a növénytermesztéstől az állattenyésztésen át, az élelmiszer- feldolgozói és bortermelési ágazatig lefedi az élelmiszergyártás teljes folyamatát! A csoportba a Pick Szeged Zrt-n kívül olyan neves cégek tartoznak,… Erfahren Sie mehr