Beschreibung des Stellenangebots

Munkatársakat keresünk miskolci irodánkba a következő munkakörbe: Telefonos Ügyfélkapcsolati menedzser.

Így telne velünk egy napod:

Mikor megérkezel szuper irodánkba, iszol egy finom kávét és mosolyogva indítod a napod. Elmondhatod, hogy neked vannak a legjobb munkatársaid. A vezetőd támogat és folyamatosan elismeri munkádat. Napközben kimenő hívásokat indítasz, üzleti ügyfelekkel tartod a kapcsolatot, ajánlatokat mutatsz be emellett back office feladatokat látsz el, melyhez minden segítséget megkapsz.

Oktatásokon, képzéseken veszel részt a folyamatos szakmai fejlődésed érdekében. Tervezheted a karriered, melyben vezetőid támogatnak. Óránként 10 perc szünetet biztosítunk, amikor pedig jöhet egy kis beszélgetés a jó kedélyű kollégákkal.

SZERETNÉL OLYAN HELYEN DOLGOZNI, AHOL:

  • családias légkör, mindig vidám és fiatalos csapat vár?
  • szakértővé válhatsz profi trénerek támogatásával?
  • lehetőséged van bekerülni a vezetői utánpótlás programunkba?
  • hosszú távra tervezhetsz?
  • csapatépítő programok és vállalati rendezvények várnak?
  • minden megtalálható egy helyen, a belváros szívében?
  • élmény a munka?

MIT KÍNÁLUNK MÉG?

  • fix havi alapbéred mellé teljesítmény bónusz és egyéb béren kívüli juttatás is jár (utazási támogatás, sportolási lehetőség, cafeteria)
  • fix időbeosztás, hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, hétvégén pihenés

LEGYÉL A CSAPATUNK TAGJA, HA:

  • szeretnél mosolyogva bejárni a munkahelyedre
  • fontos számodra a megbecsülés és elismerés
  • támogató vezetésre vágysz
  • igazi csapatszellemben akarsz dolgozni
  • motivál a fejlődési lehetőség

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ:

  • az egyik legnagyobb multinacionális vállalat ügyfeleivel telefonon történő kapcsolattartás
  • a partnerek igényeinek felmérése, ajánlatok bemutatása
  • üzleti ügyfelek menedzselése
  • back office tevékenységek

Munkavégzés helye: Miskolc

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt, akkor küld el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: karrier@smart-jobs.hu

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Smart Jobs Kft. azért jött létre, hogy a változó munkaerő-piaci helyzetekre minimális határidővel a leghatékonyabb megoldást nyújtsa ügyfelei részére. Számunkra fontos, mind a partnerek, mind az álláskeresők elégedettsége, hisz e két szereplő találkozása és együttműködése jelentősen hozzájárul a vállalatok sikeréhez. Smart Jobs was founded to provide the most efficient solution to our… Erfahren Sie mehr