Beschreibung des Stellenangebots

Munkaköröd célja:

- belföldi és nemzetközi fuvarok teljes körű lebonyolítása (közúti/légi/tengeri szállítások)

- szállítási okmányok kiállítása, kezelése és naprakész adminisztrációja

- szállítmányok nyomon követése, információáramlás biztosítása

- sérült szállítmányokhoz kapcsolódó feladatok ellátása, felmerült problémák kezelése

- kapcsolattartás a társkerületekkel és alvállalkozókkal, reklamációk lefolytatása

- aktív részvétel a szállítmányozási folyamatok fejlesztésében

- statisztikák, riportok és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Szükséges ismeretek, készségek:

- legalább középfokú szakirányú végzettség

- 1-2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

- kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban

- MS Office haladó szintű ismerete (kiemelten Excel)

- nagyfokú precizitás, rugalmasság és önállóság a mindennapi munkavégzés során

- proaktivitás és nyitottság a folyamatok fejlesztésére, változtatására

Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Fair
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hat gyárral és egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel és logisztikai központtal van jelen, a bérelt munkaerővel együtt több mint nyolcezer munkavállalót foglalkoztat. A Continental folyamatosan és nagy mértékben járul hozzá a közlekedés biztonságának javításához és a globális klímavédelemhez. 2018. májusában… Erfahren Sie mehr