Beschreibung des Stellenangebots

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A gyárbővítés szerves részét képező új Karosszériaüzemben a legkorszerűbb technológiákkal, nagyfokú automatizálás mellett készülnek az Audi Hungaria legújabb modelljeinek karosszériái. A gyártósorok összetettségét jelzi, hogy több, mint 900 robot közreműködésével évente 125.000 csúcstechnológiás karosszéria fog elkészülni új gyártósorainkon.

Feladatok

  • Az ipari robotok - és berendezések folyamatos működésének biztosítása, kisebb zavarok önálló elhárítása
  • A robotcellák működésének teljeskörű felügyelete
  • A karosszériaüzem automatizált berendezéseinek kezelése
  • A termék minőségének biztosítása, eltérés esetén ellenintézkedések bevezetése
  • Gyártással kapcsolatos dokumentáció
  • Rendszeres megelőző karbantartási munkák elvégzése
  • Kapcsolattartás a karbantartó csapattal, gyártással és a területi vezetőkkel
  • Együttműködés más területekkel az analízis -és problémamegoldó tevékenységben

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség - mechatronikai, automatizálási, irányítástechnikai, gépészeti végzettség előnyt jelent
  • Legalább 3 év tapasztalat ipari/gyártó gépek működésében és karbantartásában
  • Pneumatikai vagy hidraulikai vagy elektrotechnikai ismeretek
  • Alapfokú PLC ismeretek
  • Képesség műszaki/kapcsolási rajzok olvasására és értelmezésére
  • Számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Kattintson IDE a jelentkezéshez!

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Az Audi Hungaria 1993-as alapítása óta eltelt több, mint 20 év alatt a motor- és járműgyártás mellett a műszaki fejlesztés, szerszámgyártás, gyártástechnológia, minőségbiztosítás, illetve egyéb gazdasági területeinken is profi szakemberekkel dolgozunk, és kínálunk folyamatos karrierlehetőségeket. Állásajánlatainkat az alábbi linken tekintheti meg: https://audi.hu/hu/karrier Erfahren Sie mehr