Beschreibung des Stellenangebots

SIA "AGCSOFT" ir jauna un draudzīga kompānija, kas savā komandā vēlētos redzēt atbildīgu un profesionālu Reklāmas komercdarbības pakalpojumu speciālistu

Darba pienākumi:

Veikt tirgus izpēti

Veikt uzņēmuma stipro un vājo pušu, iespēju un draudu analīzi

Plānot, izstrādāt un vadīt mārketinga un reklāmas kampaņu

Izstrādāt reklāmas un mārketinga ziņojumu

Kontrolēt mārketinga un reklāmas komunikāciju projekta/kampaņas īstenošanu

Prasības:

3 gadu pieredze darbā vai agustāka izglītība

Precizitāte un augsta atbildības sajūta

Labas darba plānošanas un organizēšanas prasmes

Piedāvājam:

Konkurētspējīgu atalgojumu

Sociālās garantijas

Labus darba apstakļus

Izaugsmes iespējas.

Kontaktinformācija: evelina.sladnikova@agcsoft.com

Alga bruto: 1143 - 4500 EUR

Vakances Nr.: 210705-127

Uzņēmums: SIA "AGCSOFT"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Hanzas iela 2A, Rīga

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Aktuāla līdz: 01.12.2021

Pieteikto vietu skaits: 10

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Erfahren Sie mehr