Beschreibung des Stellenangebots

Feladatok:

  • irodavezetői asszisztencia ellátása
  • vendégek és futárok fogadása
  • telefonok kezelése, üzenetek átadása
  • áruátvétel, postai küldemények érkeztetése és szétosztása, borítékolás, postázandó anyagok előkészítése, postai ügyintézés
  • céges gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés

Amit elvárunk:

  • megbízhatóság és precizitás
  • önálló, talpraesett, jó problémamegoldó személyiség
  • szakmai tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • terhelhetőség, stressz tűrés
  • rugalmasság
  • kiváló kommunikációs készség

Ami előnyt jelenthet:

  • pénzügyi adminisztrációs területen, és irodavezetői asszisztencia ellátásában szerzett tapasztalat
  • német / orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • XI. kerületi munkahely
  • fejlődési lehetőség
  • fiatal csapat, jó hangulat
  • munkaidő: 6 óra, heti váltott műszakban: 7:00-13:30 / 11:30-18:00

Amennyiben tetszettek a fentiek és szívesen csatlakoznál hozzánk, fényképes önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel (nettó fizetési igény megjelölésével) itt tudsz jelentkezni: hr@profigram.hu

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Fair
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Cégünk 1998 óta kínál teljes körű megoldásokat az ipari irányítástechnika, automatizálás széles spektrumában. Megalakulásunk óta az erőművektől, a gyógyszergyártáson és a szibériai olajszivattyú állomásokon át gyártósorok több szintű irányításáig, sok komoly feladatot oldottunk meg. A Profgram Irányítástechnikai Kft. 1998 óta tevékenykedik, elsősorban a magyar és az… Erfahren Sie mehr