Beschreibung des Stellenangebots

RAKTÁROS - XXIII. KER.

Logisztikai szolgáltatások területén, Magyarországon piacvezető partnerünk a Waberer's International Nyrt. számára keresünk raktáros munkatársakat!

FELADATOK

  • Raktárból való anyagkiadás és bevételezés;
  • Alkatrész kiadási, tárolási és bevételezési szabályok betartása;
  • Kézi ill. targoncával történő árumozgatás;
  • A raktár illetve a munkahelyi vezető által meghatározott helyiség rendben tartása.

ELVÁRÁSOK

  • Szakmunkás végzettség;
  • Közepes fizikai terhelhetőség;
  • Több műszakos munkarend vállalása;
  • Gyakorlati ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Megbízhatóság;
  • Lelkiismeretes munkavégzés.

ELŐNY

  • Targoncás jogosítvány;
  • Középfokú végzettség vagy szakirányú szakmunkás bizonyítvány;
  • Járműalkatrész raktárban szerzett tapasztalat;
  • Raktárkezeléssel kapcsolatos alapvető adminisztratív, pénzügyi-és számviteli ismeretek.

KEZDÉS

30 napon belül

MUNKAIDŐ

06:00-14:20/14:20-22:00 ( két műszakos beosztásban)+ havi két szombat:

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest XXIII. ker.

PROJEKT MENEDZSER

Email: karrier@mads.hu

Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: raktáros_Soroksár

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen