Beschreibung des Stellenangebots

Feladatok:

  1. Előleg számlák, végszámlák kiállítása apatrmanház vendégei felé. Ezeket e-mailben kiküldeni a recepciókhoz
  2. ELMÜ, DÍJNET rezsiszámlák ellenőrzése és kifizetése. Mérőórák állásának rögzítéseA számlákat lakásonként kell rögzíteni a szolgáltatók netrendszerében
  3. Jelenléti ívek, munkavállalók bejelentésének intézése
  4. Megfelelő végzettség esetén akár könyvelési munka is szóba jöhet. Eleinte könyvelés ellenőrzése.
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Alpítványunk 1993 óta dolgozik azon, hogy a fogyatékos emberek méltóságteljes és teljes értékű életet élhessenek.Családtagoknak, szakembereknek és a szélesebb ételemben vett társadalomnak is kínálunk szolgáltatásokat. Munkarő-piaci szolgáltatásaink mind a munkavállalókat,, mind a munkáltatókat segíti, hogy a megváltozott munkaképességű munkavállalók elhelyezkedhessenek a nyílt és az… Erfahren Sie mehr