Beschreibung des Stellenangebots

Egy környezetvédelmi mérnökiroda családias, közvetlen hangulatú csapatába keresünk pénzügyi adminisztrátort. Az új kolléga az irodavezetővel és a projektvezetőkkel dolgozna szorosan együtt. A pozíció betöltéséhez fontos a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Feladatok:

  • szállítási számlák kontírozása, előkészítése a könyvelésre;
  • számlák formai és tartalmi elemeinek ellenőrzése;
  • banki bizonylatok könyvelése, utalások rögzítése;
  • kapcsolattartás a könyvelővel és a projektvezetőkkel;
  • heti és havi riportok készítése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • Microsoft Word és Excel haladó szintű ismerete;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • legalább 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Előny:

  • pénzügyi tanulmányok;

Amit a cég ajánl:

  • versenyképes bérezés;
  • modern munkakörnyezet;
  • bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, XIII.  kerület;
  • munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között;
  • munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges.
Angaben zur Stelle
Branche:
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Cégünk több mint 20 éve munkaerő toborzással, kiválasztással, szervezéssel foglalkozik. Országosan 5 irodánkban azon dolgozunk kollégáinkkal, hogy több száz megbízónk elégedett legyen az általunk kiválasztott jelöltekkel és hosszú távon sikeresen együtt tudjanak működni, akár ÖNNEL. Lehetőségeinkl: www.produkteam.hu Erfahren Sie mehr