Beschreibung des Stellenangebots

Tudom, tudom kedves mérnök barátom. Azt gondolod, hogy egy újabb unalmas álláshirdetést olvasgatsz. Azon gondolkodsz, hogy jelentkezz-e. Fordítsuk meg: Mit veszíthetsz, ha jelentkezel? Szeretnéd elmélyíteni a már megszerzett tudásod? Vevői és beszállítói oldalról is penge vagy? Váltanál, de félsz az újtól? Hidd el nekem kedves jelentkező, itt tárt karokkal várnak Rád! Partnercégünk majd’ 20 éve jelen van a magyar piacon, és sikerük töretlen!  Autóipari termékeket gyártanak, és alig várják, hogy kollégájuk légy, mint:

Minőségügyi mérnök

Feladatok, amiben számítok a tehetségedre:

  • Vevői kapcsolattartás és vevői reklamációk feldolgozása
  • Részvétel minőségügyi megbeszéléseken a vevőknél
  • Részvétel új termékek bevezetésében
  • Vevői auditok előkészítése és részvétel vevői auditokon
  • Belső auditok végrehajtása
  • Minőségfejlesztési tevékenység, az ehhez kapcsolódó hibaanalízis, végtermék tesztek tervezése elvégzése
  • Beszállítói kapcsolattartás, beszállítói reklamációk feldolgozása
  • Beszállítói auditok elvégzése
  • Gyártástámogatás (ellenőrzési és munkautasítások készítése, adatgyűjtési tevékenység, selejt elemzés stb.)

Amivel mindenképp rendelkezz, és tudnod is kell:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási rendszerek, eszközök ismerete (IATF1 6949, SPC, FMEA, CP, MSA, APQP)
  • Kitűnő problémamegoldó készség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)

Ha ezekkel képben vagy, akkor előnnyel indulsz, ebben biztos lehetsz:

  • Német nyelvtudás
  • Vevői minőségügyi rendszerek ismerete (Audi, VW, Ford, Jaguar Landrover, Suzuki, Honda, Magna)
  • CMM programozási ismeretek
  • Mérőeszköz tervezési jártasság
  • Hőkezelési, hegesztési, öntészeti vagy kovácsolási ismeretek

Kíváncsi vagy, mivel kecsegtetnek? Na lássuk:

  • Tudásodnak és képzettségednek megfelelő juttatás
  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)
  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Pest vonzáskörzete, Fejér megye északkeleti része

Ha már eddig sikerült lekötnöm figyelmedet, akkor azt javasolnám, engedd, hogy én legyek az az ember, aki összeköt az új munkahelyeddel. Megismerném angol és magyar önéletrajzodat is, melyet kérlek a wf51848@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre küldj!

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Erfahren Sie mehr