Beschreibung des Stellenangebots

FELADATOK:

  • A telepen lévő mezőgazdasági gépek szerelési, javítási és karbantartási feladatainak ellátása.

AMIT SZERETNÉNK KÉRNI:

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • B kategóriás vezetői engedély

ELŐNYT JELENT:

  • Mezőgazdasági és erdészeti gépszerelésben szerzett többéves tapasztalat
  • Egyéb nehézgépkezelői jogosítvány (hiddaru)
  • Komolyabb hidraulikus rendszerek és hajtásláncok javításában szerzett tapasztalat
  • Hidraulika csőgyártási tapasztalat

AMIT VÁLLALATUNK NYÚJT:

  • Fiatal csapat
  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Modern géppark, újszerű technológia
  • Versenyképes fizetés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Somogyszob, Nagybaráti-puszta
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Claessens Group története 1995-ben kezdődött a Dél-Somogyi Állami Gazdaság utódcégének megvásárlásával. A Claessens családban korábban is hagyománynak számított a gazdálkodás, amely tevékenységet hazánkban is folytatva, létrehozták Somogy megye legnagyobb állattartó vállalatát. A közel 200 főt foglalkoztató cégcsoport mára Nagyatád és környéke egyik legjelentősebb munkaadója. A… Erfahren Sie mehr