Beschreibung des Stellenangebots

Külföldi anyavállalattal rendelkező autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat Veszprém megyei üzemükbe az alábbi pozícióba:

Méréstechnikus

Feladatok:

  • Mérésegyeztetés, ütemezés, elsőminta mérés, dokumentálás
  • Mérőberendezések kezelése
  • Napi adminisztráció
  • Gyártási minta mérés
  • Hibaok-elemzésben, belső/külső kalibrálásban, MSA készítésben való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajzolvasási gyakorlat
  • 3D mérőgép programozásban és használatában való jártasság (DeMeet előny)
  • Stabil felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (főleg excel, word)
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • CNC üzemmódra képes mérőgépek programozása, kezelésének ismerete
  • Elsőminta - jelentések készítésében való jártasság
  • MSA-k, folyamatképességi vizsgálatok végrehajtásában való jártasság
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Nemzetközi munkakörnyezet, projektekhez kapcsolódó külföldi utak
  • Munkavállaló-barát környezet

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye északnyugati része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf29953@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Erfahren Sie mehr