Beschreibung des Stellenangebots

Mérnöki szolgáltatásokkal, termékek gyártásával, értékesítésével foglalkozó partnerünkhöz keresünk új munkatársat logisztikai adminisztráció területre. A cég jól ismert piacvezető márkáiról és saját fejlesztésű projektjeiről, globális irodahálózata elsősorban az élelmiszer-, és italipari, energetikai és ipari vevőkkel áll kapcsolatban.

A cég folyamatosan fejlődik, bővül a csapata, ezért keresnek

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS munkatársat angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • kapcsolattartás külföldi partnerekkel (vevők, beszállítók) angol nyelven, írásban és szóban egyaránt;
  • fuvarszervezés be- és kimenő áruk részére;
  • rendelések kezelése (rögzítése, visszaigazolása) ügyviteli szoftverrel;
  • dokumentációk elkészítése, EKR ügyintézés;
  • egyéb adminisztratív feladatok (számlázás, fuvarokmányok elkészítése).

Feltételek:

  • legalább középfokú végzettség;
  • aktív, jó kommunikációs szintű angol nyelvtudás, amely a mindennapos angol nyelvű kapcsolattartás miatt fontos;
  • MS Office ismerete.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület;
  • munkaidő: H-P, 8:00-16:30-ig;
  • munkába állás időpontja: azonnal.
Angaben zur Stelle
Branche:
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Cégünk több mint 20 éve munkaerő toborzással, kiválasztással, szervezéssel foglalkozik. Országosan 5 irodánkban azon dolgozunk kollégáinkkal, hogy több száz megbízónk elégedett legyen az általunk kiválasztott jelöltekkel és hosszú távon sikeresen együtt tudjanak működni, akár ÖNNEL. Lehetőségeinkl: www.produkteam.hu Erfahren Sie mehr