Beschreibung des Stellenangebots

Munkaköröd célja:

- folyamatok megtervezése és a hozzájuk tartozó munkautasítások elkészítése az anyagáramlás témakörében

- layout-tervezés támogatása, optimalizálási lehetőségek feltárása

- gép- és gyártósor kapacitásának tervezése

- létszámigény-tervezés támogatása

- gyártósorok hatékonyságának elemzése és javítóintézkedések bevezetése

- folyamatos fejlesztési projektek vezetése

- LEAN szemléletmód kialakítása, bevezetése és fejlesztése

- 5S menedzsment

- SMED projektek vezetése és megvalósítása

- VSM/VSD készítése

Szükséges ismeretek, készségek:

- felsőfokú műszaki végzettség

- legalább 2 év folyamatmérnöki, ideális esetben LEAN mérnöki tapasztalat

- projektvezetési tapasztalat, rendszerszemlélet

- kommunikációképes angolnyelv-tudás

- MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

- SAP ismeret

- Six Sigma ismeret

- autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hat gyárral és egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel és logisztikai központtal van jelen, a bérelt munkaerővel együtt több mint nyolcezer munkavállalót foglalkoztat. A Continental folyamatosan és nagy mértékben járul hozzá a közlekedés biztonságának javításához és a globális klímavédelemhez. 2018. májusában… Erfahren Sie mehr