Beschreibung des Stellenangebots

Stabil hátterű, országos energiaszolgáltató partnerünkhöz keresünk munkavállalókat.

Munkavégzés helye: Szeged

Feladat:

  • Bejövő hívásfogadás;
  • hívások kezelése;
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás;
  • Back Office munka ellátása.

Munkaidő: heti 40 óra (H-K-SZ-P 7:50-18:10; CS: 7:50-20:10 közötti intervallumban)

Elvárások:

  • Minimum érettségi;
  • jó kommunikációs képesség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, levelező program);
  • jó stressztűrő képesség.

Szükséges kompetenciák:

  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • megbízhatóság;
  • terhelhetőség.

Előny:

  • Telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat;
  • SAP ismeret.

Amit kínálunk:

  • Tervezhető munkabeosztás;
  • fix bér és prémium;
  • cafetéria;
  • munkába járás támogatása;
  • modern kellemes munkakörnyezet;
  • stabil, komoly hátterű vállalati kultúra;
  • jó csapat.

Bérezésről a személyes elbeszélgetés során tudunk információt adni.

Jelentkezés: a jelentkezem gombbal, önéletrajz feltöltésével.

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Cégünk több mint 20 éve munkaerő toborzással, kiválasztással, szervezéssel foglalkozik. Országosan 5 irodánkban azon dolgozunk kollégáinkkal, hogy több száz megbízónk elégedett legyen az általunk kiválasztott jelöltekkel és hosszú távon sikeresen együtt tudjanak működni, akár ÖNNEL. Lehetőségeinkl: www.produkteam.hu Erfahren Sie mehr