Beschreibung des Stellenangebots

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Przygotowywanie posiłków a la carte.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY

Poziom wykształcenia: średnie zawodowe

Doświadczenie zawodowe min. 5 lat

Znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym

Uprawnienia: Język niemiecki poziom B1 w  mowie i piśmie, prawo jazdy kat. B, samochód mile widziany ze względu na dotarcie do miejsca pracy, miła aparycja, sumienność, dokładność, aktualne badania sanepidu.

WYNAGORDZENIE I WARUNKI ZATRUDNIENIA

Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 8.50 euro na godzinę

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat

System czasu pracy: praca na zmiany i w dni wolne

Inne informacje: 8.50 euro brutto na godzinę plus dodatki według stawki podatkowej euro do uzgodnienia z pracodawcą. Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w dni wolne i święta.

SPOSÓB SKŁADANIA APLIKACJI

CV w języku niemieckim z dokumentem potwierdzającym wykształcenie lub doświadczenie prosimy przesyłać do doradcy EURES z WUP a.uberman@wup.zgora.pl

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

EURES services are fully integrated with the services provided by the Polish labour offices and cover as follows:advisory and support to job seekers in finding relevant job and to the employers in recruiting the employees of the requested professional skills;informing on living and working conditions and situation on the European labour markets, considering existing labour shortages and surpluses… Erfahren Sie mehr