Beschreibung des Stellenangebots

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o. (nr certyfikatu 4042) poszukuje osoby na stanowisko:

KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Gliwice

Główny zakres obowiązków:

- samodzielne wykonywanie bieżących zadań księgowych,

- obsługa systemu księgowego i wewnętrznych programów klienta,

- dokonywanie transakcji wewnątrzwspólnotowych (WNT, WDT),

- rozliczanie transakcji dotyczących eksportu poza UE oraz importu z poza UE,

- księgowanie wyciągów bankowych krajowych i zagranicznych,

- sporządzanie deklaracji vatowskich

- analizowanie dokumentów i danych w systemach księgowych,

- wprowadzanie i księgowanie dokumentów,

Oferujemy:

- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

- miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

- możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

- stabilne warunki zatrudnienia

Wymagania

- znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,

- min.dwuletnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości,

- wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- dobra znajomość (obsługa) programu Excel,

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych,

- sumienność, dokładność, rzetelność

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji na adres biuro@derksen-polska.pl, wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą. Pracujemy dla firm w przeważającej części produkcyjnych, budowlanych jak również działających w szeroko rozumianej branży technicznej i… Erfahren Sie mehr