Beschreibung des Stellenangebots

Kedves Kontroller! Ha szeretnél Pest megyében dolgozni, de mégis kerülnéd a szmogos fővárost, inkább dolgoznál egy nyugodtabb, tisztább és kisebb városkában, akkor jó helyen jársz! Ezeken túl még kontroller pozícióban is helyt állsz? Akkor biztosan itt a helyed! Világszínvonalon ismert magyar élelmiszer-ipari csomagoló vállalat keresi leendő kollégáját az alábbi pozícióra:

KONTROLLER

A te feladatkörödbe fog tartozni:

  • Pénzügyi vezető munkájának támogatása;
  • Tervezési és zárási folyamatokban való aktív részvétel;
  • Részvétel havi zárási folyamatokban, valamint a negyedéves, éves üzleti tervezésben;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (kereskedelem, termelés), a cégcsoport tagvállalataival, valamint a svájci központtal;
  • Társosztályok gazdasági információkkal való ellátása;
  • Évközi előre jelzésekbe való bevonódás;
  • Rendszeres pénzügyi és egyéb kimutatások készítése.

Elengedhetetlen a munkakörhöz:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat;
  • Angol kommunikáció szintű ismerete;
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Excel);
  • Kimagasló a problémamegoldásod és pro-aktívan dolgozol
  • Precíz, pontos és lendületes személyiségnek tartod magad
  • Analitikus gondolkodásban nincs gondod

Jó, ha rendelkezel:

  • Mérlegképes könyvelői végzettséggel

Ami biztosan érdekel:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Szakmai és nyelvi képzésekre való lehetőség
  • Lendületes csapat, kihívásokkal teli munka;
  • Nemzetközi vállalati kultúra, modern környezet.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye déli része

Ha érdekel az állás és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldd el az önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a wf29886@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Erfahren Sie mehr