Beschreibung des Stellenangebots

KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Kelet-Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzleti megoldások és szolgáltatások területén végzik. A KÉSZ Csoport Business Solutions divíziója a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs és humán szolgáltatásokat.

Új kollégánkat

Képzésszervező

munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

Munkavégzés helye: Budapest

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

·         A cégcsoport éves képzési tervének összeállítása a képzési költségek figyelembevételével, terv-tény nyomon követése;

·         Képzési adatbázis kezelése, frissítése;

·         A különböző típusú (kötelező, egyéni fejlesztő, soft skills stb.) képzések teljes körű ügyintézése, érvényességi idő nyomon követése;

·         Az egyes képzésekre a jelentkezések koordinációja, jelenlét nyomon követése;

·         Folyamatos kapcsolattartás a képzésben résztvevőkkel, a képző cégekkel és az oktatókkal;

·         Képzésekhez kapcsolódó dokumentáció összeállítása, számlák, szerződések kezelése;

·         Tréningek kiértékelése, visszajelzés a résztvevők felé;

·         Szakképzési hozzájárulással kapcsolatos dokumentáció ügyintézése;

·         Szakképzési tevékenység koordinációja (tanuló toborzás, képzőhellyel kapcsolatos teljes körű ügyintézés)

Elvárásaink:

·         Felsőfokú szakirányú végzettség (Andragógia/pedagógia/HR területen);

·         Minimum 2-3 év, képzésszervezésben szerzett releváns tapasztalat;

·         Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség;

·         Kiemelkedő tárgyalási készség;

·         Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);

·         Önálló, proaktív, dinamikus személyiség

Amit kínálunk:

• Hosszú távú karrier - és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;

• Különböző szakterületek megismerésének lehetősége;

• Fiatalos, vonzó munkakörnyezet; nagyvállalati háttér;

• Stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő csapatban;

• Komplex juttatási csomag

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzával és a bérigénye megjelölésével várjuk jelentkezését! A pályázatokat a beérkezés sorrendjében, folyamatosan bíráljuk el.

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Erfahren Sie mehr