Beschreibung des Stellenangebots

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekkel foglalkozni, érdekelnek a munkaügyi folyamatok? Ha a válasz igen, jelentkezz és légy te is a Work Force csapatának tagja! Kamatoztasd nálunk eddig megszerzett tudásod, és szerezz további értékes tapasztalatokat!

AZONNALI munkakezdéssel várjuk HR Projektvezető-Toborzó munkatársunkat!

A leendő munkatársunk feladatai:

  • Munkaerő kölcsönzési projekt önálló vezetése, fizikai munkaerő toborzás-kiválasztás
  • Munkaszerződések elkészítése és megkötése,
  • Állomány kezelése, munkavállalók ki és beléptetésének komplex intézése,
  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére (munkaidő nyilvántartás kezelése, jelenléti ívek feldolgozása stb.),
  • Cafeteria kezelése, számlázás előkészítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, munkavállalókkal
  • Munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás,
  • Folyamatos adatszolgáltatás, riportálás a központ felé, adatszolgáltatás a partner felé, statisztikák készítése (létszám, szabadság, betegség, fluktuáció, stb.).

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség, előny a HR/Munkagyügy végzettség
  • HR és/vagy munkaügyi területen, toborzásban szerzett 1 éves releváns tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,
  • Kiváló kommunikációs képesség, stressztűrő-és problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott személyiség, precíz, pontos munkavégzés.

Előny:

  • Angol és/vagy ukrán nyelv kommunikációs szintű ismerete.

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes alapfizetés,
  • Cafeteria elemek és bónusz juttatás,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Születésnapkor plusz egy nap szabadság mert nekünk fontos ez a nap!

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a wf56924@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Erfahren Sie mehr