Beschreibung des Stellenangebots

Munkaköröd célja:

- új termékminták és kis szériaszámú termékek gyártástervezése

- új folyamatok kidolgozása, folyamatoptimalizálás

- termelési kalkulációk készítése, termelésoptimalizálás

- vevői minta megrendelések fogadása és feldolgozása

- gyártási ütemterv elkészítése és mintagyártás összehangolása a szériagyártással, szükség esetén prioritások felállítása a vevő kérése alapján

- az alapanyagok rendelkezésre állásának ellenőrzése az aktuális gyártási tervhez

- folyamatos kapcsolattartás az üzemmel a gyártás aktuális állásáról, áttervezések koordinálása

- kapcsolattartás a diszponensekkel, mérnökséggel és minőségüggyel, fejlesztéssel

- vevői reklamációk (logisztikai) kezelése, visszáru kezelése

- vevőtől érkező logisztikai eszkalációk vezetése, ezek folyamatos nyomon követése

- új termékek árainak és alapanyagtörzs beállításainak karbantartása SAP-ban

Szükséges ismeretek, készségek:

- felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség

- 2-3 év releváns szakmai tapasztalat

- tárgyalási szintű angolnyelv-tudás

- SAP felhasználói szintű ismerete

- precíz munkavégzés

- határozott, rugalmas személyiség, kiváló kommunikációs készség

- jó stressztűrőképesség

Előnyt jelent a német nyelv ismerete

Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hat gyárral és egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel és logisztikai központtal van jelen, a bérelt munkaerővel együtt több mint nyolcezer munkavállalót foglalkoztat. A Continental folyamatosan és nagy mértékben járul hozzá a közlekedés biztonságának javításához és a globális klímavédelemhez. 2018. májusában… Erfahren Sie mehr