Beschreibung des Stellenangebots

Főbb feladatok:

  • legyártott termékek vödrökbe történő kiszerelése a kiadott töltési súly betartásával
  • göngyölegek beazonosítása a kiszerelés megkezdése előtt
  • alapanyagok és késztermékek mozgatása, rakodása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • nagy fizikai teherbírás
  • megbízhatóság
  • pontos munkavégzés
  • több műszakos munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • stabil hátérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő cég
  • fiatalos, lendületes csapat
  • több műszakos munkavégzés
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Bócsa

Jelentkezni személyesen Bócsán vagy a 78/553-223-as számon lehet

Jelentkezési határidő: folyamatos

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Our company is the largest hungarian paint factory. Different Award has recognized our activities in the last 25 years. We are proud that we were able to grow a family business ourselves over the last few decades a middle company. We believe that creativity achieve our goal to do to become a real Carpathian company in the near future. Our products are the colors and positive thoughts "ambassadors… Erfahren Sie mehr