Beschreibung des Stellenangebots

DARBO POBŪDIS

  • Elektros instaliacijos ir pajungimo darbai naujai statomame kruiziniame laive;
  • Kabelių tiesimas ir pajungimas (įskaitant didelio skersmens);
  • Skydų pajungimas;
  • Apšvietimo, gaisro, garso, elektros lizdų, jutiklių, elektrotechninių ir kitų įrengimų montavimas bei prijungimas.

REIKALAVIMAI DARBUOTOJUI

  • Elektriko išsilavinimas;
  • Gebėjimas skaityti brėžinius ir schemas;
  • Atsakingumas ir pareigingumas vykdant pavestas užduotis.

ĮMONĖ SIŪLO

  • Rotacijos grafiką: 8 savaites darbo ir 2 savaites poilsio;
  • Atlyginimą į rankas nuo 2800 EUR;
  • Visas darbui reikalingas priemones, visas socialines garantijas;
  • Suteikiame gyvenamąjį plotą, apmokame kelionės išlaidas į/iš darbo. Dėl išsamesnės informacijos skambinkite telefonu: +37068667955.
Angaben zur Stelle
Branche:
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Litana group of companies was established in 1992 using the unified management framework. The headquarters is in Lithuania, at Gargždai town, and today Litana is one of the biggest companies in Eastern Europe focusing on shipbuilding, industrial and civil engineering. Affiliates are located in Russia, the Ukraine, Belarus, Latvia, Finland, France, Sweden, Norway and Germany. Erfahren Sie mehr