Beschreibung des Stellenangebots

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára, EKÁER Adminisztrátor (2 műszakos munkarendben) munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Szállítmányozási adatok rögzítése EKÁER rendszerben
  • Riportok előkészítése, aktualizálása
  • Üzleti partnerekkel történő napi kommunikáció
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség/ releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum 2 év logisztikai környezetben szerzett tapasztalat
  • MS Office, főként Excel haladó szintű ismerete
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Monotónia tűrés
  • Vevőorientált gondolkodás
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Gyál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: vivien.molnar@adecco.com és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: www.adecco.hu

Kérjük jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Fair
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Az Adecco csoport a világ legnagyobb humánerőforrás-szolgáltatásokat nyújtó cége, munkavállalói létszám szerint a világ negyedik legnagyobb munkáltatója. 1991-ben alakult meg a svájci Adia leányvállalataként 7.5 millió forint alaptőkével, az Adecco néven 1997 óta, az ADIA és a francia ECCO globális fúziója óta működünk. Irodáink a teljes földrajzi lefedettség érdekében az ország minden régiójában… Erfahren Sie mehr