Beschreibung des Stellenangebots

MEKLĒJAM BŪVDARBU VADĪTĀJU

Uzņēmumam attīstoties, komandai tiek aicināts pievienoties spējīgs, zinošs un motivēts profesionālis, lai kopā ar uzņēmumu sasniegtu vēl izcilākus rezultātus.

Darba pienākumi:

  • Visu veidu celtniecības darbu organizācija, vadīšana un uzraudzība;
  • Būvobjekta realizācija un kontrole atbilstoši tehniskajam projektam un apstiprinātajam budžetam;
  • Organizēt būvdarbu vadītāju palīgu, apakšuzņēmēju un strādnieku darbus un veikt koordināciju būvlaukumā;
  • Veikt izpildīto būvdarbu kvalitātes, pastāvošo celtniecības normu un darbu veikšanas tehnoloģiju ievērošanas kontroli;
  • Organizēt veicamo darbu kvalitātes pārbaudi;
  • Veikt būvprojekta izpildei nepieciešamo darbu un materiālu apjomu plānošanu un kontroli;
  • Veikt personāla uzskaiti būvobjektā, EDLUS sistēmas nodrošināšana;
  • Veikt visas nepieciešamās būvdarbu dokumentācijas sagatavošanu, kontroli un ievietošanu BIS;
  • Veikt uzraudzību pār darba aizsardzības prasību un iekšējās kārtības un ugunsdrošības noteikumu prasību ievērošanu būvlaukumā.

Prasības kandidātiem:

  • Specializētā vispārējā izglītība būvniecības jomā;
  • Vismaz 2 gadu pieredze būvdarbu vadītāja amata pozīcijā;
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • MS office un AutoCAD (spēt lasīt rasējumus);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Kompānija piedāvā:

  • Profesionālu un draudzīgu kolēģu atbalstu;
  • Visus nepieciešamos resursus kvalitatīvai darba pienākumu veikšanai;
  • Kvalifikācijai un darba rezultātiem atbilstošu atalgojumu;
  • Motivējošu bonusu sistēmu;
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • Automašīnas degvielas un amortizācijas izdevumu kompensāciju;
  • Profesionālus kursus un nākotnes karjeras izaugsmes iespējas.

Darba alga: izvērtējot katra kandidāta pieredzi, kompetences un vēlmes.

Darba vieta: Atbilstoši būvdarbu objektam.

Nākamās kārtas kandidāti tiks iepazīstināti ar plašāku informāciju par vakanci. Konfidencialitāte tiks garantēta.

Ja Jūs šis piedāvājums ir ieinteresējis, tad savu CV un Motivētu pieteikumu lūgums sūtīt uz e-pastu siamstlv@gmail.com ar norādi “Būvdarbu vadītājs”.

Alga bruto: 1500 - 2500 EUR

Vakances Nr.: 211102-49

Uzņēmums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BCS Group"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīga

Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums

Aktuāla līdz: 31.12.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Angaben zur Stelle
Branche:
Berufsfeld:
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Latvian
  • Good
  • Russian
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Erfahren Sie mehr