Beschreibung des Stellenangebots

Munkaköröd célja:

- gyártástervekre alapozott anyagigények biztosítása

- beszállítókkal kapcsolatban, első körös eszkalációs szinten a felmerülő problémák kezelése

- beérkező árú nyomon követése

- készletszint figyelés, anyagáramlás biztosítása

- mennyiségi reklamációkkal kapcsolatos ügyintézés

- hiánylisták, anyagfedezeti listák kezelése, zárolt készletek folyamatos karbantartása

- logisztikai reklamációk intézése a beszállítók felé

- a gyártással és anyagmozgással kapcsolatos egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Szükséges ismeretek, készségek:

- felsőfokú gazdasági végzettség

- 1-2 év releváns szakmai tapasztalat logisztikai területen

- tárgyalási szintű angolnyelv-tudás

- MS Office felhasználói szintű ismerete

- rugalmas, határozott személyiség

- kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hat gyárral és egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel és logisztikai központtal van jelen, a bérelt munkaerővel együtt több mint nyolcezer munkavállalót foglalkoztat. A Continental folyamatosan és nagy mértékben járul hozzá a közlekedés biztonságának javításához és a globális klímavédelemhez. 2018. májusában… Erfahren Sie mehr