Beschreibung des Stellenangebots

Energiaszektorban működő szolgáltató partnerünkhöz keresünk adminisztrációs munkatársat.

Feladatok:

  • adatbázis kezelése, adatfeltöltés;

Munkavégzés ideje: heti 40 órás, hétköznapokon 7-17 óra között kötetlen elosztásban.

Munkavégzés helye: Szeghalom

Elvárások:

  • minimum érettségi;
  • számítógépes ismeretek felhasználói szinten (Word, Excel).

Szükséges kompetenciák:

  • precíz, pontos munkavégzés;
  • megbízhatóság;
  • önállóság.

Előnyt jelent:

  • műszaki irányú végzettség;
  • hasonló területen szerzett tapsztalat.

Amit kínálunk:

  • fix, versenyképes bér;
  • cafetéria;
  • munkába járás támogatása;
  • modern kellemes munkakörnyezet;
  • stabil, komoly háttérrel bíró vállalati kultúra;
  • jó csapat.

A bérezésről személyes, telefonos egyeztetés során tudunk információt adni.

Jelentkezés: önéletrajz feltöltésével a "Jelentkezem" gomb megnyomásával.

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Cégünk több mint 20 éve munkaerő toborzással, kiválasztással, szervezéssel foglalkozik. Országosan 5 irodánkban azon dolgozunk kollégáinkkal, hogy több száz megbízónk elégedett legyen az általunk kiválasztott jelöltekkel és hosszú távon sikeresen együtt tudjanak működni, akár ÖNNEL. Lehetőségeinkl: www.produkteam.hu Erfahren Sie mehr