Beschreibung des Stellenangebots

A Produkteam Kft., több mint 20 éve munkaerő kiválasztással, szervezéssel foglalkozik. Országosan 6 kirendeltségünkben azon fáradozunk kollegáinkkal, hogy több száz megbízónk elégedett legyen az általunk kiválasztott jelöltekkel és hosszú távon sikeresen együtt tudjanak működni,

akár Veled.

Partnercégünk története, több mint 100 évre, Párizsba nyúlik vissza. Mára a világ egyik legnagyobb kozmetikai vállalatává nőtte ki magát. Legjelentősebb üzletága a parfümök kereskedelme, de emellett vezető szerepet töltenek be többek között a test- és arcápolási termékek, dekorkozmetikumok forgalmazása is.

A cégcsoporton belüli Közép-európai változások eredményeképpen nyíló új pozíció a magyarországi divízió erősítését fogja szolgálni.

Te vagy az emberük, ha a képernyőn rendszereket látsz, míg mások egy mátrixot, ha mélységekig tudsz elmerülni a statisztikák készítésében, prezentációk összeállításában, azért, hogy a 18 fős magyar csapatot előrébb tudd lendíteni.

A jó jelölt ebben a pozícióban 3 különböző angol nyelvű vállalatirányítási rendszerből nyer ki adatokat, és von le következtetéseket, a cég Európa számos országaiban dolgozó sales kontrollereivel összhangban.

Feladataid:

  • pénzügyi kimutatások, költségvetések tervezése, ellenőrzése;
  • negyedéves, éves üzleti tervek készítése, nyomon követése;
  • havi jelentések készítése az értékesítési igazgató számára;
  • ügyfelek számára a pénzügyi anyagok előkészítése az éves megbeszélésekre;
  • fogyasztói költségek monitorozása.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • felsőfokú angol nyelvtudás.

Amit a partnerünk tud nyújtani:

  • fix, személyre szabott bérezés;
  • kihívást jelentő feladatok;
  • bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület;
  • munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között;
  • munkakezdés: azonnal.
Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Very good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Cégünk több mint 20 éve munkaerő toborzással, kiválasztással, szervezéssel foglalkozik. Országosan 5 irodánkban azon dolgozunk kollégáinkkal, hogy több száz megbízónk elégedett legyen az általunk kiválasztott jelöltekkel és hosszú távon sikeresen együtt tudjanak működni, akár ÖNNEL. Lehetőségeinkl: www.produkteam.hu Erfahren Sie mehr