Описание на предложението за работа

Rádi komunikujete a usmíváte se na lidi?

V gastronomii nemáte zkušenosti, ale jste ochotní se učit?

Nebo máte dobrou kvalifikaci a chcete dál růst?

Pro každého můžeme nabídnout odlišný typ provozu. Nezkušeným jednoduchou obsluhu na Společenském domě, zkušenějším náročné podmínky hotelu Alexandria**** nebo vrchního číšníka/servírku na Lázeňské cukrárně.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

vyučení v oboru nebo praxe v oboru výhodou, ale není nutné

profesionální přístup, samostatnost

komunikativnost; příjemné a vstřícné vystupování při jednání s hosty

ochotu pracovat ve směnném provozu (trhané směny) nebo delší směny (=více volna)

Náplň práce:

nabídka, servis pokrmů a nápojů

dodržování zásad stolování, hygienických předpisů

dohled na bufetové stoly co do úpravy a úplnosti, součinnost s hotelovou kuchyní

udržování čistoty a pořádku na pracovišti

spolupráce s ostatními úseky hotelu

Co vám můžeme nabídnout

náborový příspěvek 5 000 - 10 000 Kč (podle dosažených zkušeností)

zázemí a stabilitu silné společnosti

možnost zaměstnaneckého ubytování

pracovní dobu v průměru 37,5hod/týden (směny většinou cca 10 hod - trhané, placená přestávka)

týden dovolené navíc (25 dnů)

mzdu včetně všech zákonných příplatků dle Zákoníku práce

možnost uplatnění v různých typech provozů s různou náročností obsluhy

možnost kariérního postupu v rámci společnosti

celodenní stravování (S 6 Kč, O 30 Kč, V 18 Kč)

pracovní oděv, který i pereme

příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně

další firemní benefity (zvýhodněné výměnné rekreace, příspěvek na penzijní připojištění atd.)

Подробности за работното място
Икономически сектор:
Професионална област:
Work experience:
Work experience is not required
Езикови умения:
  • Czech
  • Fluent
Диапазон на заплащане:
Not provided
Date of expiry:

За предприятието