Job offer description

Rádi komunikujete a usmíváte se na lidi?

V gastronomii nemáte zkušenosti, ale jste ochotní se učit?

Nebo máte dobrou kvalifikaci a chcete dál růst?

Pro každého můžeme nabídnout odlišný typ provozu. Nezkušeným jednoduchou obsluhu na Společenském domě, zkušenějším náročné podmínky hotelu Alexandria**** nebo vrchního číšníka/servírku na Lázeňské cukrárně.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

vyučení v oboru nebo praxe v oboru výhodou, ale není nutné

profesionální přístup, samostatnost

komunikativnost; příjemné a vstřícné vystupování při jednání s hosty

ochotu pracovat ve směnném provozu (trhané směny) nebo delší směny (=více volna)

Náplň práce:

nabídka, servis pokrmů a nápojů

dodržování zásad stolování, hygienických předpisů

dohled na bufetové stoly co do úpravy a úplnosti, součinnost s hotelovou kuchyní

udržování čistoty a pořádku na pracovišti

spolupráce s ostatními úseky hotelu

Co vám můžeme nabídnout

náborový příspěvek 5 000 - 10 000 Kč (podle dosažených zkušeností)

zázemí a stabilitu silné společnosti

možnost zaměstnaneckého ubytování

pracovní dobu v průměru 37,5hod/týden (směny většinou cca 10 hod - trhané, placená přestávka)

týden dovolené navíc (25 dnů)

mzdu včetně všech zákonných příplatků dle Zákoníku práce

možnost uplatnění v různých typech provozů s různou náročností obsluhy

možnost kariérního postupu v rámci společnosti

celodenní stravování (S 6 Kč, O 30 Kč, V 18 Kč)

pracovní oděv, který i pereme

příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně

další firemní benefity (zvýhodněné výměnné rekreace, příspěvek na penzijní připojištění atd.)

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Czech
  • Fluent
Salary range:
Not provided
Date of expiry:

About company